|      22806155 (21)98+    

سه شنبه, 21 خرداد 1398 09:28

آلمان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اخذ اقامت در آلمان

اخذ اقامت در آلمان

اخذ اقامت در آلمان راههای گوناگونی دارد از جمله اخذ اقامت در آلمان از طریق پناهندگی ، اخذ اقامت درآلمان از طریق مهاجرت غیر قانونی ، اخذ اقامت در آلمان از طریق مهاجرت قاچاقی به آلمان ، اخذ اقامت درآلمان از طریق سرمایه گذاری ، اخذ اقامت در آلمان از طریق تحصیل ، اخذ اقامت در آلمان از طریق ثبت شرکت ،اخذ اقامت در آلمان از طریق ازدواج ، اخذ اقامت در آلمان از طریق کار لکن باید دید کدام راه بهتر و کدام راه ها همچون پناهندگی اشتباه می باشد. ایا با اخذ اقامت در آلمان اشنا می باشید ؟ ایا می دانید برای اخذ اقامت در آلمان چه شرایطی لازم است ؟ ایا اخذ اقامت در آلمان به عنوان یک حق به فرد داده می شود ؟ اخذ اقامت در آلمان برای افراد گوناگون با شرایط خاص چگونه است ؟ ایا با خوداشتغالی در کشور آلمان می توان تابعیت گرفت ؟ اخذ اقامت در آلمان و خود اشتغالی در کشور آلمان چه شروطی دارد ؟
مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

اخذ بورسیه تحصیلی و امکان ادامه تحصیل در آلمان رؤیای بسیاری از افراد و دانشجویان میباشد تا بتوانند علاوه بر تحصیل در یکی از معتبرترین کشورها و برخورداری از امکانات ویژه نظیر تحصیل رایگان یا با هزینه بسیار کم، آینده شغلی و شخصی خود را تضمین نمایند. اما تحصیل در آلمان دارای شرایط و ضوابط خاصی برای هر مقطع تحصیلی است. بدین منظور چنانچه فرد قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را دارد باید در آزمون سراسری ایران پذیرفته شده و نیز دارای حداقل مدرک زبان با سطح B1 یا B2 باشد. برای مقطع کارشناسی ارشد امکان ادامه تحصیل در دانشگاه‌هایی که به زبان انگلیسی تدریس می‌کنند بیشتر مهیا بوده بنابراین ارائه مدرک آیلتس با حداقل نمره 6.5 نیز لازم میباشد. تحصیل در مقطع دکتری در کشور آلمان علاوه برتسلط به سطح زبان بالا و رزومه قوی نیاز به یک استاد راهنما از دانشگاه مورد نظر دارد که فرد متقاضی را تایید نماید.
مهاجرت به آلمان از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

در این روش، فرد به دلیل داشتن تخصص و مهارت اقدام به مهاجرت می‌کند که در این راه با کمک ویزای کار یا ویزای جستجوی کار می‌تواند اجازه اقامت در آلمان را به دست آورد. دارا بودن سطح زبانی، رشته یا شغل تخصصی مورد نیاز آلمان از جمله شرایط اصلی و لازم جهت مهاجرت از طریق کار به این کشور است.
سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

کشور آلمان برخلاف کشورهای بلوک شرق اروپا، نیازی به سرمایه‌گذاری کلان ندارد و هر شخص که توانایی لازم جهت تأمین هزینه‌های راه‌اندازی کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری کوچک در این کشور را داشته باشد، می‌تواند جهت مهاجرت به آلمان اقدام نماید. برای این امر در ابتدا فرد باید دارای یک طرح اقتصادی (Business Plan) بوده که امکان اجرای آن در آلمان فراهم و سودآوری نیزداشته باشد. همچنین فرد متقاضی ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری از تجربه کاری مربوط به آن حرفه نیز برخوردار باشد. حداقل سرمایه‌گذاری برای ثبت شرکت کوچک در آلمان ۲۵،۰۰۰ یورو و برای شرکت‌های سهامی ۵۰،۰۰۰ یورو است که از شرایط اصلی اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در آلمان به شمار می‌آید‌.

خواندن 554 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 خرداد 1398 09:28
محتوای بیشتر در این بخش: « استرالیا ترکیه »

جهت مشاوره و مهاجرت با ما تماس حاصل فرمایید :   22806155 (21) 98+

درباره ما

موسسه مشاوره و مهاجرت سیمرغ با مدیریتی مجرب، با هدف راهنمایی متقاضیان و هموارسازی مسیر برای افرادی که قصد گرفتن انواع خدمات ویزا، کار یا گسترش فعالیت اقتصادی یا کسب و کار خود در کانادا،استرالیا،آلمان حوزه شینگن و...را دارند راه اندازی گردید.

سیاست حریم شخصی

ارتباط با ما

  آدرس:  تهران ، نیاوران خیابان باهنر بین خیابان منظریه یکم (آقا خانی) وشهرکتاب نیاوران ساختمان نریمان1380، پلاک 131 ، طبقه سوم واحد هشت

  تلفن:  22806155 (21)98+

  واتس اپ: 09352525995   

ایمیل: info [at] simorghparvas [dot] com